🎁 ONTVANG EEN GRATIS SAMPLE BIJ JE BESTELLING
Healthypharm Paracetamol Zetpil 120 Mg - 10 Sup

Healthypharm Paracetamol Zetpil 120 Mg - 10 Sup

De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet...
€2,49
€2,49
(-0%)
🚚 DIRECT UIT VOORRAAD LEVERBAAR

Related Products

Recently Viewed Products